10 En İyi Fotoğraf Paylaşım Siteleri

Son bir kaç yılda fotoğraf paylaşımı büyük önem kazandı. Sizler için fotoğraflarınızı online olarak derleyebileceğiniz 10 En İyi Fotoğraf Paylaşım Siteleri listesini oluşturduk.

1. Flickr
Flickr için en popüler fotoğraf paylaşım sitesi diyebiliriz. Flickr ile online olarak fotoğraflarınızı kolayca yükleyebilir ve fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloggerlar içinde oldukça kullanışlı olan Flickr sunduğu hizmetler için hiç bir ücret talep etmiyor.

2. Slideoo
Slideoo için Flickr sitesinin kullanıcılarına fotoğraflarını slayt haline getirebilmelerini sağlayan hizmeti diyebiliriz. Flickr üyeliğinizle giriş yapıp fotoğraflarınızı slayt halinde düzenleyebilirsiniz.
3. SimpleViewer
Fotoğraflarınızı düzenleyip, kendi SimpleViewer fotoğraf albümünüzü oluşturabileceğiniz bu site fotoğraflarınızın kolayca görüntülenmesini sağlıyor.

4. Jumpcut
Tamamen ücretsiz olan bu site ile profesyonele yakın filmler dahi oluşturabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafta yükleyebileceğiniz bu site ile klipler hazırlayabilirsiniz.

5. SoundSlides
Kolayca sesli ve görsel sunumlar hazırlayabileceğiniz SoundSlides sitesi sizlere temel ve profesyonel iki versiyon sunuyor. Ancak bu versiyonlar ücretli.

6. Photobucket

Fotoğraf ve vidyo paylaşabileceğiniz Photobucket sitesinin sunduğu yardımcı araçlar ile fotoğraflarınızı slayt halinde düzenleyebilir, ayrıca vidyo klipler hazırlayabilirsiniz. Photobucket sitesi MySpace kullanıcıları arasında oldukça popüler.7- Imageloop
Imageloop sitesi ile kendi slayt şovlarılarınızı hazırlayabilir. Oluşturduğunuz slayt şovlarınızı çeşitli sosyal ağlar veya bloglarınızda yayınlayabilirsiniz.

8. Slide
Slide sitesi özellikle Myspace kullanıcıları için çok iyi bir fotoğraf düzenleme imkanı sunuyor.9. Smugmug
Başka bir fotoğraf paylaşım sitemiz ise Smugmug. İnanılmaz bir kullanım kolaylığı ile dizayn edilmiş site fotoğrafları çeşitli şekillerde paylaşabilmeniz için seçenekler sunuyor. Öyleki fotoğraflarınıza başlıklar veya yazılar ekleyebiliyorsunuz.10. Zooomr
Tıpkı Flickr gibi, fotoğraf yükleme ve paylaşma imkanı sunan Zooomr bir çok dilde ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Hiç yorum yok