10 En İyi Arkadaş Bulma Siteleri

1- SiberAlem:
2000 yılında kurulmuş olan Siberalem sitesi o günden bu yana Türkiye'nin en işe yarayan arkadaş arama sitelerinden birisi. Siberalem de mesajlaşırken karşınızdaki kişi ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz.


2-eÇift
eÇift.com sitesi 1 milyondan fazla üyeye sahip.Her gün ortalama 4 bin kişinin yeni üye olduğu sitenin kuruluş yılı ise 2009. Ciddi ilişki ve evlilik isteyenleri oluşturmuş olduğu bilimsel metodla eşleştiren site için güvenli ve kaliteli bir platform diyebiliriz.
   3- PembePanjur
Kendini Türkiye'nin en ciddi evlilik sitesi olarak tanıtan sitenin sloganı ise "Gerçek aşk yanıbaşınızda..." 500 binin üzerinde üyesi bulunan site üyeleri arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapıyor.


  4- İstanbul.net
İlçe ve semte göre arama yapabileceğiniz istanbul.net , İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi.3 milyonun üzerinde üyesi bulunmaktadır.  5- Yonja
Türkiye'nin ilk sosyal ağı olan yonja.com Yonja Media Group a bağlı Türk-Amerikan online medya sitesidir.Yonja'da okeyden tavlaya bir çok oyun oynayabilirsiniz.


  6-EDarling.net
Avrupa'nın en büyük arkadaşlık platformlarının liderlerinden olan Edarling yüksek beklientili be uzun ,başarılı bir birliktelik isteyenler kişilere hitap ediyor


. 7- Kalbimde.com
"Aşk burada başlar..." sloganıyla yola çıkan Kalbimde.com un en büyük özelliği için şiirlerinizi paylaşabileceğiniz şiirler bölümünün bulunması.
  8- Gayet.ekolay.net
Ücretsiz üye olup hemen seviyeli arkadaşlıklar kurabileceğiniz gayet.ekolay.net sitesi sizi aşka davet ediyor.


  9- Ankara.net
Ankara ya özel bu arkadaşlık sitesinde belkide aynı mahalleden arkadaşlıklar kurup uzaklara açılmanıza gerek kalmıyacak. Semt semt arama yapabileceğiniz Ankara.net 1,100,000 un üzerinde üyeye sahip.

  10- Yehju.com
580.000 üyeye sahip Yehju.com üye sayısı her geçen gün artmakta.Kendinize uygun arkadaşlarla tanışma imkanı sunan sitede üyelik ücretsiz.

Hiç yorum yok